Kochasz, nie kochasz, zakochałeś się, nie zakochałeś, tak czy inaczej czternastego lutego nie masz wyboru i musisz zakręcić swoją damę czymś co ma kształt mocno czerwonego serca (najlepiej drogiego).

W przeciwnym razie walnie focha. Wiem, że może Ci się nie chce bo to takie pretensjonalne. Serduszka, sruszka, całuski, buźki, kolorowe karteczki, laurki i temu podobne bzdurki.

Niestety medialny szał nie da Ci spokoju. Walenty wali drzwiami i oknami, a twoja luba czeka, aż wymyślisz coś nietuzinkowego jak z amerykańskiej romantycznej komedii.

Nie kupisz jej drogiej biżuterii, nie zabierzesz lotem balonem w nieznane, nie przewieziesz jej gondolą w Wenecji, kurier nie przyśle jej zaproszenia na bal maskowy w Paryżu ale czas umilić jej możesz całkiem zwyczajnie, bez napinki, korzystając z paru propozycji, które myślę, że nie uzna za niewystarczające. Chyba, że masz mocno wymagającą Panią 😉

Pierwsze co się nasuwa każdemu facetowi to knajpa i kolacja. A gdzie?

 1. MĄKA I WODA

 

dsc_3002

Powiecie pizza! Tanie. Wcale nie. Bo to niezwykła pizza i  ogólnie smaczne jedzenie. Do tego wyjątkowa atmosfera i super desery. Zabierz ją tam!!!

 

A jak wolicie nietuzinkowe słodkości w wyjątkowym klimacie to pójdźcie do:

 

 2. SMAKI WARSZAWY

 

collage

 

Zamówcie bezę, specjalność zakładu. Nie pożałujecie.

 

Po sytej kolacji weź ja do kina na:

 

 3. PRZEDPREMIEROWY POKAZ „SAMBA“ w kinie MURANÓW

 

Oczywiście film o miłości ale w innym wydaniu, bez lukru.

A jak wrócicie do domu niech na stole czeka na nią prezent:

 4. PERFUMY Z PERFUMERII QUALITY

 

Dodam, że nie chodzi o zwykłe perfumy. Tylko te z wyższej półki o cenach też na poziomie. Jak za drogo to teraz w promocji na Walentynki 6 próbek w cenie 7. Niech Twoja Pani wybierze co jej się podoba najbardziej. Może kiedyś dasz jej w prezencie ich cały flakon.

Bez tytułu

Nie zapominam o singlach choć oni powiedzą, że te święto mają w nosie.

Ale jak zmienią zdanie to taka oto propozycja:

 5. BAL SAMOTNYCH SERC W „REGENERACJI”

 

Dzień przed Świętem Zakochanych alternatywne walentynki dla singli. Trzynastego w piątek szanse rosną na znalezienie kogoś do pary 😉

10285764_962656807086247_3134028451955346053_o

A jak szczęście Ci dopisze na drugi dzień możesz zabrać nowo poznaną na:

 6. DZIEŃ ZACHLANYCH.WALENTYNKI DLA SINGLI Z BRAĆMI FIGO FAGOT W „PROGRESJI”

 

Bez komentarza. Ale po paru głębszych zabawa może być niezapomniana 🙂

1956761_834648523242939_4496772719424478234_o

A gdy nigdzie Ci się nie chce wychodzić, nic kupować, a czas spędzasz przed komputerem i grzebiesz w fejsie to zrób jej chociaż jakąkolwiek przyjemność.

Na przykład prezentację multimedialną ze Waszymi zdjęciami, filmami i ulubioną muzyką, żeby popatrzeć na siebie leżąc w łóżku i wspominając stare czasy.