54468847_c4acf0ddc4_o

Zainspirował mnie kumpel przesyłajac kolejne fotki fajnie wydekoltowanych babek z niewielką adnotacją pod każdą z nich. Dzień jak co dzień. Ten podpis oczywiście zauważyłem długo, długo potem, bo musialem je rzecz jasna przeanalizować. Było coś o rozpiętych guzikach gwiazd z fundamentalnym pytaniem czy to przypadek, wpadka czy prowokacja. Takie tam zapychacze portalowe, na które kliknie każdy facet. No, który nie kliknie? Ale nie w tym rzecz. Z reguły patrząc na takie cuda przeciętny mężczyzna w ogóle się nie zastanawia nad tego rodzaju pytaniami. Elegancki dekolt to elegancki dekolt. Mówimy wtedy fajne cycki i już. No, może dodajemy jeszcze sto innych określeń. Ostatnio w modzie jest drobiowy wywód: „niezłe jajka“. Ale to rzecz gustu.

collage3

Ja wyjątkowo postanowiłem zagłębić się w tak ważne zagadnienie  🙂

Dziewczyny peszą się i bardzo nie lubią jak im ktoś zagląda w dekolt. Najbardziej nie przepadają za tym te, którym piersi wręcz uciekają na wolność z obcisłego podkoszulka. Już widzę gremialne potwierdzenie: prawda, prawda. Gówno prawda. Może kiedyś tak było. Kobiety zawsze chciały, chcą i będą chcieć ładnie wyglądać i robić wrażenie na innych kobietach, na facetach, na sobie. To jasne. Ale szczerze mówiąc to co się teraz wyrabia w mediach, na ulicy, wszędzie to już pokaz bez litości. Podajecie nam Panie wszystko na tacy bo naoglądałyście się tego wszystkiego w tv a potem to bezwiednie naśladujecie.

Chciałoby się rzec: niech żyje telewizja!

collage

Zaczynacie mieć pretensje do siebie nawzajem, że ta nosi za duży dekolt, ta wywaliła to i owo, zobaczcie jak się wylaszczyła, będzie szczuć. Po czym jak macie zły humor same potraficie się tak wystroić bo widziałyście to na ekranie jak lokalna celebrytka fajnie wyeksponowała piersi. Właśnie słowo wyeksponowała jest tu kluczowe. Już nie powiecie „wywaliła“.

No i do tego dochodzą jeszcze operacje plastyczne. Co w takiej sytuacji my mężczyźni mamy zrobić. Przecież dla nas widok powiększonych rozwala system. Nasz naturalny gps zaczyna się blokować. I to już nie ma znaczenia, że ktoś woli naturalne. Ogarnia nas hipnoza jak dzieci wpatrzone w Cartoon Network.

9724526279_fb1a122035_o

Dlatego pytam się nieśmiale jak to jest? Czemu to robicie? Dla siebie? Dla innych kobiet żeby wzbudzić zazdrość? Dla nas? Żeby się lepiej poczuć? Żeby szybko skusić swoją ofiarę? Bo wiem, że jak nie zwracamy uwagi na kobiece wdzięki to źle, jak zwracamy za bardzo też niedobrze. Może wychodzicie z założenia, że to wszystko jest tylko dla wybrańców. Reszta precz zgodnie z maksymą: „spójrz mi w twarz a nie się gapisz na cycki“.

tshirt7

Ale chwileczkę, chyba właśnie mnie olśniło. Eureka. Robicie to dla naszego zdrowia! Bo podobno zbadano, że codzienne patrzenie na kobiece piersi poprawia naszą kondycję fizyczną. Nie wiem czy to prawda, a bardzo bym chciał żeby tak było. Bo mielibyśmy lepsze krążenie i mniejsze ryzyko chorób serca. Byłoby super jakby 10 minut patrzenia na piersi było porównywane z półgodzinnymi ćwiczeniami aerobowymi, a regularność w tej materii mogłaby nawet wydłużyć nam życie o parę lat.

Tak więc niech żyją cycki!

collage1