Nie ma innej opcji jak opisanie w telegraficznym skrócie tego co u nas się dzieje i dlaczego nas jest tutaj tak mało.

Lipiec to dla nas szczególny miesiąc – w zasadzie tak jak dla większości ludzi grudzień. W tamtym roku na przełomie czerwca i lipca zapadła dla mnie najważniejsza i najodważniejsza decyzja. Było ciężko ale dziś mogę powiedzieć, że było warto.

Stąd na blogu pojawi się małe, roczne podsumowanie (poczekajcie na nie do sierpnia – obiecuję, że będzie warto)

Lipiec to także urodziny naszego bloga. Pierwszy wpis opublikowaliśmy 19 lipca 2014. Za nami 2 lata blogowania – niby nie dużo ale każdy kto bloguje wie, że dwa lata to ogrom pracy. Nie będziemy nic z tej okazji robić, bo lubimy większe uroczystości :).

Czekamy na piąteczkę 😉

Co zatem robiliśmy w tym czasie, kiedy nas tu nie było? Działo się dużo, czasami miałam wrażenie, że za dużo.

Zakończyliśmy pracę nad dwoma dużymi scenariuszami. Jeden z nich to duży projekt filmu fabularnego, a drugi równie interesujący serial. Niestety na tych etapach więcej szczegółów zdradzić nie możemy. Ale w sierpniu pewnie części się dowiecie 🙂 .

12963789_1134770056567188_4267880485776387916_n

Generalnie, te dwa projekty scenariuszowe uziemiły nasze prace nad blogiem. Musieliśmy ściśle trzymać się terminów, a wprowadzanie zmian bywa bardziej uciążliwe niż gdybyśmy musieli napisać nowy.

Do tego wszystkiego zostaliśmy koproducentami jednej dużej fabuły oraz krótkometrażowego filmu „Hycel”, który na dzień dzisiejszy hula po światowych festiwalach, zbierając przy tym wszystkie nagrody. Trzymajcie kciuki – oby tak dalej.

7737883.3

Przed nami jeszcze premiera pełnometrażowego, fabularnego filmu i mam nadzieję, że odbędzie się ona na festiwalu w Gdyni.

Te wszystkie rzeczy wydarzyły się w ciągu roku. Teraz zaczyna się efekt kuli śnieżnej, ale zanim wszystko zacznie się „dziać” to przed nami wakacje.

Dwumiesięczne wakacje po Polsce. A w listopadzie ruszamy do Tajlandii, Qataru i Kambodży:).

Jesteśmy prawie na początku tego jak sobie wymarzyliśmy.

A nie mówiłam wam, że marzenia się spełniają 🙂

PS. pewnie na wiosnę na naszym blogu pojawi się nowa zakładka…DZIAŁKA/OGRÓD ….tak ,tak to nasza nowa pasja 🙂